Ücertsiz ve Yüksek Hızlı Kablosuz Bağlantı İle İnternet Erişimi

Devamını Oku

Oda kahvaltı konseptinde kaldığınız oda ve kalış gecesini takip eden günün sabahında edeceğiniz kahvaltı dahildir. Kırklareli yayla Palas Hotel de zengin menüsünğün yanında uzman şefleri ve aşçıları ile hazırlanan kahvaltımızı sizlere sunarak sizi güne hazırlıyoruz.

Devamını Oku

Kırklareli Yayla Palas Hotel de 7/24 izlenen otopark İle aracınız güvenli bir şekilde otelinizde sizi beklerken sizler şehrin tarihi yerlerini gezebilir, işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. 

Devamını Oku

Oda servisi, misafirlerin siparişlerine uygun olarak yiyecek ve içeceklerin en kısa sürede odalara ulaştırılmasını ve servisinin yapılmasını sağlayan otellerin özel bir hizmetidir. Deneyimli ve uzman kadromuz ile sizi evinizde hissettirecek misafirperverliğimizle Kırklareli Yayla Palas Hotel de sizi bekliyoruz

Devamını Oku

Odalarınızın içerisinde bulunan kişisel kasalarınız sayesinde odalarınızda özel eşyalarınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz. Odaya giriş yaptığınızda ve kasa kullanmak istediğinizde yetkililerden kasa açılışı talep edip sadece sizin belirlediğiniz özel şifreniz ile konaklama sonuna kadar eşyalarınızı kasanızda koruyabilirsiniz.

Devamını Oku