SİNGLE ROOM/TWİN BED

Ortalama 30m2 geniş ve ferah odalarda 2 adet çift kişilik king size (90x120 cm) yatak seçenekleri ile sizlere konforlu bir konaklamanın anahtarını sunuyoruz. Bunun yanında kahvaltı, ücretsiz wifi, TV seçenekleri ile size evinizde bir konfor sunuyoruz. Geniş terasımız, açık ve kapalı bahçemizde bulunan restorantımızda size keyifli anlar sunuyoruz.

1.500,00
Gecelik

TRİPLE ROOM

Ortalama 35m2 geniş ve ferah odalarda 3 adet çift kişilik king size (90x200 cm) yatak seçenekleri ile sizlere konforlu bir konaklamanın anahtarını sunuyoruz. Bunun yanında kahvaltı, ücretsiz wifi, TV seçenekleri ile size evinizde bir konfor sunuyoruz. Geniş terasımız, açık ve kapalı bahçemizde bulunan restorantımızda size keyifli anlar sunuyoruz.

2.100,00
Gecelik

DOUBLE ROOM

Ortalama 25m2 geniş ve ferah odalarda 2 adet çift kişilik king size (150x200cm) yatak seçenekleri ile sizlere konforlu bir konaklamanın anahtarını sunuyoruz. Bunun yanında kahvaltı, ücretsiz wifi, TV seçenekleri ile size evinizde bir konfor sunuyoruz. Geniş terasımız, açık ve kapalı bahçemizde bulunan restorantımızda size keyifli anlar sunuyoruz.

1.500,00
Gecelik